Påmeldte løpere

 

Tilbake

Oppdater

Pr klasse

Fornavn Etternavn Klasse Klubb Alt_klubb
Agnes Alm Trimklasse Brandbu IF  
Sondre Alm Trimklasse Gran IL  
Lise Alm Trimklasse Gran IL  
Dorthe Alm Trimklasse Brandbu IF  
Øystein Alm Trimklasse Gran IL  
Martha Alme Trimklasse Røysumtunet  
Liv Berit Andersen Trimklasse Røysumtunet  
Hanne Arnhøy Trimklasse Gran Kommune  
Leah Arnhøy-Lien Trimklasse Brandbu IF  
Anita Snellingen Arvesen Trimklasse PFT  
Lars Halvard Aschim Trimklasse HIFT AS  
Anna Ballangrud Aschim Trimklasse HIFT AS  
Iver Ballangrud Aschim Trimklasse HIFT AS  
Sahar Bahari Trimklasse Lunner kommune  
Anne Jorunn Ballangrud Trimklasse HIFT AS  
Tonje Bekken Trimklasse Moen Spk  
Åse Jorunn Berg Trimklasse Gran kommune  
Åse Jorun Berg Trimklasse HIFT AS  
Kari Alm Berget Trimklasse Gran kommune  
Astrid M.M. Berget Trimklasse Gran kommune  
Robertus Bergum Trimklasse Røysumtunet  
Preben Bjerge Trimklasse Røysumtunet  
Magnus Bjerke Trimklasse Harestua IL  
Magnus Bjerke Vik Trimklasse Flyt IT  
Øyvind Bjølverud Trimklasse Røysumtunet  
Eirik Bjørkerot Skoleklasse Annet Bergerbakken 3. Trinn
Amund Bjørkerot Skoleklasse Annet Bergerbakken 5. Trinn
Vemund Blekkerud Skoleklasse Gran IL  
Corentin Bohl Trimklasse Hadeland VGS  
Linda Bollum Lien Trimklasse Lunner kommune  
Sonja Borgli Trimklasse Annet  
Per Arne Borgli Trimklasse Annet  
Torstein Brandrud Trimklasse Lunner kommune  
Beate Brokerud Trimklasse Røysumtunet  
Mari Brunstad Trimklasse HIFT AS  
Pål Anders Braastad Trimklasse PIT  
Noah Bue Trimklasse Harestua IL  
Simen Bue Trimklasse Harestua IL  
Astrid Burden Trimklasse Annet  
Samuel Brian Burden Skoleklasse Jevnaker IF  
John Burden Trimklasse Jevnaker kommune  
Edward Rufus Burden Skoleklasse Jevnaker IF  
Anita Bøckman Trimklasse Røysumtunet  
Synnøve Bølset Trimklasse Annet Kondistreninga Gran
Sushil Chitrakar Trimklasse Flyt IT  
Ole Dæhlen Trimklasse Gran IL  
Ingeborg Dæhlen Skoleklasse Gran IL Trintom skole
Kari Dæhlen Trimklasse HIFT AS  
Benedicte Edvardsen Trimklasse Annet  
NICOLAS EGGE Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Sebastian Hagen Ekeberg Trimklasse Annet  
Benedicte Hagen Ekeberg Trimklasse Annet  
Håvard Ekeberg Trimklasse Annet Hadeland Bilglass
Ingunn Ekeberg Trimklasse Annet  
Mari Eliassen Trimklasse Lunner kommune  
Elisabeth Ellefsrud Trimklasse Brandbu IF  
Caroline Ellefsrud Trimklasse Gran kommune  
Inger Lise Eng Trimklasse Gran kommune  
Vibeke Engelund Trimklasse Røysumtunet  
Vibeke Engerdalen Trimklasse Røysumtunet  
ASTRID-ANETTE ENGESVOLL Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Kari Mette R. Erstad Trimklasse Azets Insight AS  
Sohrab Esmaili Trimklasse Team Linda AS  
Arne Espen Trimklasse Azets Insight AS  
Anders Sundfær Espen Trimklasse Gran IL  
Erik Sundfær Espen Trimklasse Gran IL  
Felix Andreas Evensen Myrås Skoleklasse Harestua IL  
Sigmund Fallang Trimklasse PIT  
Bodil Farsund Trimklasse Brandbu IF  
Gjermund Farsund Trimklasse Brandbu IF  
Ranveig Finnerud Trimklasse Lunner kommune  
Inger Finsrud Trimklasse Røysumtunet  
Therese Flemvåg Trimklasse Lunner kommune  
Lars Forgner Trimklasse Røysumtunet  
Hans Christian Frøisli Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Pål Furulund Trimklasse Røysumtunet  
Anne Ingeborg Gamkinn Trimklasse Gran IL  
Ole Søren Gamkinn Trimklasse Annet Ny Bolig Hadeland AS
M.K Gian Trimklasse Røysumtunet  
Gina Therese Gillebo Skovly Trimklasse Lunner kommune  
Ingrid Tanum Gjefsen Trimklasse Brandbu IF  
Per Anders Gjefsen Trimklasse Brandbu IF  
Anna Tanum Gjefsen Trimklasse Brandbu IF  
BARTOS GOLAB Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Alejandro Gozales Pinto Trimklasse Team Linda AS  
SIVERT GRANHEIM Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Anders Markus Grefsrud Trimklasse Annet Vestlandshus
Ingrid Grimsrud Trimklasse TROX Auranor  
Espen Grina Trimklasse Lunner kommune  
even grina Trimklasse Harestua IL  
vetle grina Trimklasse Harestua IL  
Kirsti Elise Grinaker Trimklasse Gran kommune  
Nina Grini Trimklasse Gran kommune  
Tor Morten Grønli Trimklasse Annet Høyskolen Kristiania
Torleif Grønli Trimklasse Gran kommune  
Dina Grøntjernet Trimklasse Privat  
Jonas Gulbrandsen- Rognstad Trimklasse Moen Spk  
Vera Gullby Trimklasse HIFT AS  
Nora Steen Gundersen Trimklasse Gran IL  
Susanne Gøthe Trimklasse Røysumtunet  
Victoria Gaarder Trimklasse Lunner kommune  
Heine Tobias Gaarder Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Ann Kristin Gaarder Trimklasse Lunner kommune  
Bilskaden Hadeland Trimklasse Annet Bilskaden Hadeland
Signe Haga Trimklasse Røysumtunet  
Jon Jåvoll Hagen Trimklasse Brandbu IF  
Lars Øyvind Hagen Trimklasse Annet Ny Bolig Hadeland AS
Ulrik Jåvoll Hagen Trimklasse Brandbu IF  
Mali Jåvoll Hagen Trimklasse Brandbu IF  
Solveig Hallum Trimklasse Gran kommune  
Cahtrine Hamar Trimklasse Gran kommune  
Rebecca Dahlen Hamar Trimklasse Annet Grua uil
MADS HAMMERSTAD Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Ada Hansen Trimklasse HIFT AS  
Silvia Harug Trimklasse PFT  
Gunnar Haslerud Trimklasse Gran kommune  
Lena Haug Trimklasse Lunner IL  
Trym Haug Trimklasse Lunner IL  
Tor Gunnar Haugerøy Trimklasse Brandbu IF  
Jonas Haugsbakken-Braastad Trimklasse Gran IL  
Julie Haugsbakken-Braastad Trimklasse Gran IL  
Tor Christian Heier Trimklasse Annet Hadeland Bilglass
Inger Karin Heier Trimklasse Røysumtunet  
Marianne Hellum Trimklasse Røysumtunet  
Borghild Helmen Trimklasse Røysumtunet  
Heidi Helmen Trimklasse Gran kommune  
Elin Hennie Trimklasse Røysumtunet  
Ragnhild Hognestad Trimklasse Røysumtunet  
Jeanette Holmquist Trimklasse Gran Kommune  
Øystein Holter Trimklasse Brandbu IF  
Kari Hvalsbråten Trimklasse Azets Insight AS  
Svein Hvalstad Trimklasse TROX Auranor  
Sander Hvalstad Trimklasse Moen Spk  
John Olav Høghaug-Western Trimklasse Røysumtunet  
Margrethe Haagensen Trimklasse Hadeland VGS  
Randi Haagensen Trimklasse HIFT AS  
Christian Haakaas Trimklasse Privat  
Helena Harung Haakaas Trimklasse Privat  
Antanas Jasevisius Trimklasse Annet Bilskaden Hadeland
Svein Erik Jensen Trimklasse Røysumtunet  
Ulf Johansson Trimklasse Annet  
Åge Johnsen Trimklasse TROX Auranor  
Ola Johnsrud Trimklasse Gran IL  
Marit Jønland Trimklasse HIFT AS  
Lars-Iver Jønland Trimklasse HIFT AS  
Henrik Jørgensen Trimklasse Røysumtunet  
Camilla Kalland Trimklasse Røysumtunet  
Celine Kallevig Trimklasse Røysumtunet  
Tove Kanten Trimklasse HIFT AS  
Sigmund Kanten Trimklasse Annet Hadeland Bilglass
Øivind Kanten Trimklasse Brandbu IF  
Mohammed Aman Kazemi Trimklasse Røysumtunet  
Ole Christian Klemmetsrud Trimklasse Team Linda AS  
Lars klevengen Trimklasse Annet  
Rosalis Korsvoll Trimklasse Røysumtunet  
Stian Kraggerud Trimklasse Flyt IT  
Anita Kristensen Trimklasse Annet  
Helge Smeby Kristiansen Trimklasse Røysumtunet  
Odd Vidar Kristiansen Trimklasse TROX Auranor  
Randi Kristoffersen Trimklasse Røysumtunet  
Oscar Julsvik Kristoffersen Skoleklasse Annet GUS 8a
Guro Krågsrud Trimklasse Lunner kommune  
Jenny Kvåle Trimklasse Brandbu IF  
Tamara Külföldi Trimklasse Annet  
Siri Langbo Trimklasse Røysumtunet  
Mathilde Larsen Trimklasse Privat  
Trym Larsen Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Hanne Laugsand Evensen Trimklasse Lunner kommune  
Kristin Lehre Trimklasse Røysumtunet  
Morten G Leifsen Trimklasse Privat  
Håkon Leithe Trimklasse Moen Spk  
Heidi Lervåg Trimklasse Gran kommune  
Sebastian Lervåg Trimklasse Moen Spk  
Stian Lervåg Trimklasse Moen Spk  
Victoria Lervåg Trimklasse Moen Spk  
Marte Lindalen Trimklasse TROX Auranor  
Borghild Lindstad Trimklasse Gran IL  
Ida Lismoen Trimklasse HIFT AS  
Magnus Lismoen Trimklasse HIFT AS  
JØRGEN LIUM HEGGEN Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Edvard Wille Lund Skoleklasse Gran IL  
Inger Lybek Trimklasse Røysumtunet  
Camilla Læhren Trimklasse Røysumtunet  
Marianne B. Løvbrøtte Trimklasse HIFT AS  
Silje Løvhaug Trimklasse Gran kommune  
Ahmad Mahmoud Trimklasse Røysumtunet  
Hege Ø. Mathisen Trimklasse Lunner kommune  
Liv Kari Melbostad Trimklasse Gran kommune  
Kim Meling Trimklasse Annet Ny Bolig Hadeland AS
Sissel Melsæter Trimklasse Lunner kommune  
Gunnar Moen Trimklasse Moen Spk  
JESPER MOEN Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Sondre Moksnes Trimklasse Annet  
Linda Moksnes Trimklasse Annet  
TROND MONSEN Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
TRINE MONSEN Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Ola Morstad Trimklasse Privat  
Johan Morstad Trimklasse Privat  
Iver Morstad Trimklasse Brandbu IF  
Frank Motland Trimklasse Brandbu IF  
Mette Myhrebakken Trimklasse HIFT AS  
Torill E. Myhrstuen Trimklasse Gran kommune  
Lasse Myrdal Trimklasse Annet Privat
Anne Mette Myrland Trimklasse Røysumtunet  
Bente Natvig Trimklasse Lunner kommune  
Fredrik Nielsen Trimklasse Gran IL  
Gunnar Holth Nilsen Trimklasse Røysumtunet  
Jørn Alf Nilsen Trimklasse Røysumtunet  
Bent Robert Nilsen Trimklasse Annet  
Gro Helen Nordal Trimklasse Gran kommune  
Ronny Nordheggen Trimklasse Moen Spk  
Ole Petter Nordheggen Trimklasse Moen Spk  
Margrethe Nordheggen Trimklasse Moen Spk  
Håkon Nordling Trimklasse Flyt IT  
Else Marie Nygaard Trimklasse HIFT AS  
Hege Nyhus Trimklasse Azets Insight AS  
Olaug Solberg Nymoen Trimklasse Røysumtunet  
Ann Kristin Olaussen Trimklasse Hadeland VGS  
Anette Oppen Trimklasse PIT  
Kay I. Thingstad Pedersen Trimklasse HIFT AS  
Jens Petersen Trimklasse Jevnaker IF  
Jane Pettersbakken Trimklasse Røysumtunet  
Marcus Prestmarken Skoleklasse Gran IL  
Tobias Prestmarken Skoleklasse Gran IL  
Kristin Reitan Trimklasse Brandbu IF  
Rolf Robøle-Sørensen Trimklasse Gran Kommune  
Peder Robøle-Sørensen Skoleklasse Gran IL  
Bente Rognstad Trimklasse Lunner kommune  
Anne Ruden-Grinaker Trimklasse PFT  
Silje Rusten Trimklasse Røysumtunet  
Elisabeth Ruud Trimklasse Røysumtunet  
Emrik Ruud Myrdal Trimklasse Harestua IL  
Grethe Rønningen Trimklasse Lunner kommune  
Anders Sagengen Trimklasse Røysumtunet  
Amuna Salih Trimklasse Lunner kommune  
Tove Sandholt Trimklasse Sparebank 1 Ringerike Hadeland  
Fredrik Westhagen Sandmo Trimklasse Hadeland VGS  
Astrid Schulz Trimklasse Gran kommune  
Knut Seigerud Trimklasse Røysumtunet  
Oraphan Sinthao Trimklasse Lunner kommune  
Linda Sjøvik Trimklasse Team Linda AS  
Line Helgerud Skarstad Trimklasse Gran kommune  
Rune Wolden Skattum Trimklasse Lunner kommune  
Johanna Skau Trimklasse Annet  
Ole Torstein Skiaker Trimklasse Gran IL  
Kristian Fladby Skiaker Trimklasse Gran IL  
Håkon Fladby Skiaker Trimklasse Gran IL  
Svanhild Skjervum Trimklasse Røysumtunet  
Trond Skjervum Trimklasse Røysumtunet  
Amund Skullerud Trimklasse Flyt IT  
Aleksander Slettbakk Trimklasse Røysumtunet  
Ida Grina Sletten Trimklasse Røysumtunet  
Veronica Smerud Nielsen Trimklasse Gran IL  
Celine Smaaberg Kristiansen Trimklasse Lunner kommune  
Torill Nygård  Snellingen Trimklasse Lunner kommune  
Thomas Stamland Trimklasse Røysumtunet  
Heidi Staxrud Trimklasse Annet Innlandet politidistrikt
Elsa Steen Staxrud Trimklasse HIFT AS  
Liv Mette Steen Trimklasse Gran IL  
Anne EidsandTrim Stenberg Trimklasse Gran kommune  
Dagfinn Stenerud Trimklasse HIFT AS  
Elias Storløkken Skoleklasse Privat  
Trine Strømsodd Trimklasse Røysumtunet  
Viktor Støen Trimklasse Vestre Gran IL  
Ole Arvid Støen Trimklasse Vestre Gran IL  
Liv Heidi Sumstad Trimklasse HIFT AS  
Elfrid Suvdal Trimklasse TROX Auranor  
Marit Svevnerud Trimklasse Annet Pensjonistutvalget i fagforbundet
Tonje Svevnerud Trimklasse Røysumtunet  
JOACIM SÆTHER BAMBER Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Anne Marie Sæthre Trimklasse Gran IL  
cato sørbråten Trimklasse Privat  
Are Sørbråten Trimklasse Gran kommune  
Mari Sørbråten Trimklasse Annet Hadeland KFK
Eirik Sørumshagen Trimklasse Brandbu IF 6 år
Ingebjørg Sørumshagen Trimklasse Brandbu IF  
Heine Tangen Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Mathias Tangen Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Heidi Tanum Trimklasse Gran kommune  
Anne Grete Teppan Trimklasse PFT  
Lulam Tesfayonas Trimklasse Røysumtunet  
Grete Teslo Trimklasse HIFT AS  
Einar Teslo Trimklasse Gran kommune  
Nikolai Teslo Trimklasse Annet Hadeland o-lag
Øyvind Thomassen Trimklasse Gran kommune  
Kristin Tidemann Trimklasse Gran kommune  
Gudbrand Tingelstad Trimklasse Annet Hadeland Regnskap
Leif Martin Tingvold Trimklasse Annet Bilskaden Hadeland
Ingrid Torlin Erichsen Trimklasse Brandbu IF  
Erik Trehjørnngen Trimklasse PFT  
Berit Moe Treholt Trimklasse HIFT AS  
Ola Winger Tveit Trimklasse Gran kommune  
Victoria Tvenge-Carlsen Trimklasse Lunner kommune  
Gerd Brit Tøfte Trimklasse Røysumtunet  
Magnus Ellingsen Tømmerstigen Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Hege Tømmerstigen Trimklasse Lunner kommune  
Elise Taaje Trimklasse Moen Spk  
Patricia Vaca Ribera Trimklasse Team Linda AS  
Tora Marie Velo Stenshornet Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Julie E. Velsand Skoleklasse 7.trinn Lunner barneskole  
Torjus Velta Skoleklasse Annet Brandu barneskole
Sebastian Venåsen Trimklasse Jevnaker IF  
Randi Vestland Trimklasse Azets Insight AS  
Kine Vik-Erstad Trimklasse Gran kommune  
Morten Marius Vollheim Trimklasse Flyt IT  
Birk-Jardar Vollsæter Trimklasse Annet  
Glenn Vollsæter Trimklasse Lunner kommune  
Wenche Våg Trimklasse Annet  
Maiken Våg Haugseth Trimklasse Annet  
Berit Walhovd Trimklasse Lunner kommune  
Stine Marie Werner Trimklasse Lunner kommune  
Kristin Wien Trimklasse PFT  
Hans Gunnar Wien Trimklasse Gran kommune  
Terje Wien Trimklasse PFT  
Nina Sollie Woie Trimklasse Røysumtunet  
Anna Bekken Woldengen Trimklasse Moen Spk  
Kjetil Woldengen Trimklasse Moen Spk  
Astrid Bekken Woldengen Trimklasse Moen Spk  
Karen Bekken Woldengen Trimklasse Moen Spk  
Julie Wilhelmsen Woxen Trimklasse Gran IL  
Lill-Janett Ødegård Trimklasse Lunner kommune  
Tore Øverlier Trimklasse Azets Insight AS  
Kari Øverlier Trimklasse Moen Spk  
Kristin Øverlier Trimklasse Moen Spk  
Erik Øverlier Trimklasse Moen Spk  
Siri Øverlier Trimklasse Moen Spk  
Arne Åbråten Trimklasse Annet Bilskaden Hadeland
Julie Aamodt-Solberg Trimklasse Røysumtunet  
Inger Helene Aarsby Trimklasse Lunner kommune  
CHRISTOFFER AASERUD Trimklasse BRANDBU FOTBALL G-16  
Runar Aaserud Trimklasse Annet Bilskaden Hadeland
Mathias Aaserud Trimklasse Brandbu IF  
Vivi-Ann Aaserud Trimklasse Brandbu IF  
Jorid Aasheim Trimklasse Privat